JEUGD: team-indeling

Website bezoek
tussen 23  en 24 u;
(vlak na plaatsing bericht. 
(redactie)



 

Klik hier voor de  leden TC-jeugd.

 



 

TEAM INDELING 2018  -  2019

1 juni '18.    Door Ben


Onderwerp.  

  • Indeling van de jeugdteams
    voor het nieuwe seizoen 2017-2018.

 

Hieronder vind je de ploegindeling van de jeugdploegen
voor het seizoen 2018 - 2019.
 

De JTC heeft haar uiterste best gedaan om iedereen in te delen in een ploeg waarin hij of zij het best tot zijn/haar recht komt.
 
Zowel korfbal technisch als sociaal gezien.
  

Mogelijk wijkt de indeling voor een enkeling af van de verwachting, waardoor een gevoel van teleurstelling ontstaat.
Helaas zijn teleurstellingen onvermijdelijk, al probeert de JTC deze tot een minimum te beperken.

Met de kinderen die komend seizoen in een andere ploeg spelen dan dat zij afgelopen seizoen gedaan hebben, of waar wij mogelijk een teleurstelling verwachtten, is veelal mee gesproken.
Maar aangezien er heel veel nieuwe kinderen zijn bij gekomen, zal er wellicht iemand doorheen zijn geglipt.
 

KNKV

We hebben te maken met de door de bond gestelde regels.
Met name de gemiddelde leeftijd per leeftijdscategorie is een heel belangrijke criteria.

Hierdoor kunnen we nu eenmaal niet iedereen plaatsen waar we dit het liefst zouden willen.
 

SELECTIE

Sinds lange tijd hebben we de luxe dat elke leeftijdscategorie bestaat uit 2 of 3 ploegen. De 1 ploegjes (A1, B1, C1, D1, E1) zullen daardoor op sterkte worden ingedeeld.

TRAININGEN NA 2 JUNI

We trainen na de laatste veldwedstrijden van 2 juni nog 2 weken door.
Echter zullen we dit doen in de samenstellingen voor volgend seizoen en met de nieuwe trainers. Zoals onderstaand aangegeven.

Mochten er naar aanleiding van deze indeling toch nog vragen en/of opmerkingen zijn, is de JTC (Peter Potter of Ben Meerman) beschikbaar voor vragen en eventuele uitleg.

 

Mochten er naar aanleiding van deze indeling toch nog vragen en/of opmerkingen zijn, is de JTC (Peter Potter of Ben Meerman)
beschikbaar voor vragen en eventuele uitleg.


 

OZC A1 -
 
de 4e heer wordt door middel van wedstrijden en selectie ingevuld

Troy                Kyara
Chris               Zenne
Justin              Nyssa
……..                Laura
                       Winni           

Trainers A1: Mark en Melanie


 

OZC A2

Ciaran             Sheriesa
Mathies           Merel
Rutger             Buse
Chris               Rachel
Luuk                Alice          

Trainers A2: Jordy en Romy


 

OZC B1 -
 
hier zal een dame afvallen naar de B2, minimaal 1 heer naar de A1

Jay                  Isabella
Davey             Isabel
Erik                 Eva
Frank              Emma
Thom              Besma
                       Isabelle

Trainers B1: Antonio en Vinny


 

OZC B2

Hamaad         Aislinn
Dylan             Frouke
Jeffrey           Nikki
                        Zoey
                        Tynke
                        Isabella
                        Kassandra
                        Xandra

 Trainers B2: nog te benoemen


 

OZC C1 en C2
 
Uit deze groep zullen de beste 5 heren en 5 beste dames worden gekozen voor de C1 

Mik                 Luthshainy
Stevie              Ginny
Jamie              Yaelle
Rinse               Sara
Felix                Elena
Rowan             Kyllian
Vinchenzo       Nikkie
Tuna                Ceyda
Curtis              Kimmy
Issa                 Talitha
                        Yarah

Trainers C1: Peter van de Gun en Tirza 

Trainers C2: Dwight en Daphne


 

OZC D1

Sam                Helin
Max                Hazal
Valerio           Indy
Ches               Berfin

Trainers D1: Boyd en Julia   (Back-up Sean)



OZC D2 en D3 -
 
De D3 wordt zeer waarschijnlijk een 4 tal, definitieve indeling volgt zsm.

Daphne          Tuana
Sanne             Eyah
Bilge               Melike
Yagmur          Esma
Bernice           Milan
Mayra             Evi     
Berat              Merel
Milan              Kianna
Sinan

Trainers D2 / D3:  Justin, Chaminda, Mitchell T en volgt


 

OZC E1

Owen
Britt
Senna
Iman
Alain

 Trainer E1: Peter Tamminga


 

OZC E2

 Jada
Liesje
Kaya
Sevda Nur
Sylvana
Ninon

 Trainers E2: Kevin en Mats


 

OZC E3

Mike
Isa
Kayleigh
Amir
Myrthe

 Trainers E3: Davey en Mathies


 

OZC F1

Aiden
Thomas
Fenna
Lente
Beray

 Trainers F1: Cees, Nyssa en Zenne (o.v.b. Eline, Iris)


 

naar boven

 

 
 

 

SPONSORS

 

vertrouwde hoofdsponsor OZC
• voor al uw verzekeringen •
klaverblad

 

Macron: leverancier van OZC
• macron vandergijp •
ozc kledingsponsor

 

ga via OZC •> naar  bol.com
Start je aankopen via OZC

 

Schilderwerken
grashoff

 

Schilderwerken
groot

 

Zonwering enz.
John Roodzant

 

Electra & Elektronica
Nicolai Degens en Patrick Kulman Techniek

 

Autowassen
BOB Autowas

 

Personeelsdiensten
meerdere vestigingen
RAAAK Personeel

 

Fysiotherapie
blessure ? gratis spreekuur
Maatschap Fysiotherapie Carnisse

 

Fotografie
Linda Pomp
digifotografie linda

 

 

Kinderopvang
o.a Enk 192 (en 190)
bso KindeRdam