Programma OZC

 


 

Naar KNKV website: competitie-overzicht OZC.


 

AFDRUKBARE BESTANDEN

(Kijk in je download-map)
Downloaden en afdrukken van  wedstrijden:

KliK HieR    pdf-bestand  PER TEAM
KliK HieR    pdf-bestand OP DATUM
KliK HieR  - pdf-bestand THUIS WEDSTRIJDEN


 

 

Kijk ook bij:


 

macron/vandergijp 

PROGRAMMA

 

 

Dag Datum ... T/U Aanv. ... team Wedstrijd
za 19 jan   thuis 9:00   OZC E1 OZC E1 - KVS/Maritiem E1
za 19 jan   thuis 9:00   OZC F1 OZC F1 - Maassluis F2
za 19 jan   thuis 10:00   OZC E2 OZC E2 - Olympia (S) E2
za 19 jan   thuis 10:00   OZC E3 OZC E3 - Nieuwerkerk E6
za 19 jan   uit 11:05   OZC B1 KCR B2 - OZC B1
za 19 jan   thuis 11:10   OZC D2 OZC D2 - KCR D3
za 19 jan   uit 12:10   OZC A1 KCR A2 - OZC A1
za 19 jan   thuis 12:15   OZC D1 OZC D1 - Phoenix D1
za 19 jan   uit 13:00   OZC C1 RWA C1 - OZC C1
za 19 jan   thuis 13:25   OZC A2 OZC A2 - SKV A1
za 19 jan   thuis 14:45   OZC 3 OZC 3 - KCR 5
za 19 jan   uit 15:45   OZC 2 KZ Danaïden 2 - OZC 2
za 19 jan   thuis 16:00   OZC 4 OZC 4 - Triade 3
za 19 jan   uit 17:00   OZC 1 KZ Danaïden 1 - OZC 1
za 19 jan   uit 17:30   OZC B2 Korbatjo B3 - OZC B2
               
               
Dag Datum ... T/U Aanv. ... team Wedstrijd
za 26 jan   uit 9:00   OZC E2 Vitesse (Ba) E4 - OZC E2
za 26 jan   uit 9:00   OZC F1 Excelsior (D) F3 - OZC F1
za 26 jan   uit 11:05   OZC D1 Dijkvogels D1 - OZC D1
za 26 jan   uit 12:00   OZC E1 KOAG E1 - OZC E1
za 26 jan   uit 13:30   OZC B2 Ten Donck B2 - OZC B2
za 26 jan   thuis 14:05   OZC C2 OZC C2 - Maassluis C3
za 26 jan   thuis 15:10   OZC C1 OZC C1 - Tjoba C1
za 26 jan   thuis 16:15   OZC B1 OZC B1 - Conventus B3
za 26 jan   thuis 17:20   OZC A1 OZC A1 - Kinderdijk A2
za 26 jan   uit 17:30   OZC 3 Kinderdijk 4 - OZC 3
za 26 jan   thuis 18:35   OZC 2 OZC 2 - Atlas 2
za 26 jan   thuis 19:50   OZC 1 OZC 1 - Atlas 1
za 26 jan   uit 20:50   OZC 4 Oranje Wit (D) 6 - OZC 4
               
               
Dag Datum ... T/U Aanv. ... team Wedstrijd
za 2 feb   uit 9:00   OZC E1 KVS/Maritiem E1 - OZC E1
za 2 feb   uit 10:00   OZC E3 Maassluis E4 - OZC E3
za 2 feb   uit 10:30   OZC D2 ZKV (Zu) D1 - OZC D2
za 2 feb   thuis 11:05   OZC C2 OZC C2 - WION C1
za 2 feb   uit 11:10   OZC F1 Luno F1 - OZC F1
za 2 feb   uit 11:15   OZC D1 Valto D2 - OZC D1
za 2 feb   thuis 12:10   OZC C1 OZC C1 - ONDO (M) C1
za 2 feb   thuis 13:15   OZC B1 OZC B1 - Thor (R) B1
za 2 feb   uit 13:40   OZC A2 ADO A2 - OZC A2
za 2 feb   thuis 14:20   OZC A1 OZC A1 - KCC/SO natural A3
za 2 feb   thuis 15:35   OZC 2 OZC 2 - DES (D) 5
za 2 feb   thuis 16:50   OZC 1 OZC 1 - Juliana 1
za 2 feb   uit 18:30   OZC 3 Olympia (S) 3 - OZC 3
za 2 feb   uit 19:10   OZC 4 Albatros 7 - OZC 4
               
               
Dag Datum ... T/U Aanv. ... team Wedstrijd
za 9 feb   uit 11:00   OZC C1 Seolto C1 - OZC C1
za 9 feb   uit 11:00   OZC E3 IJsselvogels E3 - OZC E3
za 9 feb   uit 11:55   OZC B1 RWA B1 - OZC B1
za 9 feb   uit 13:00   OZC B2 KCR B3 - OZC B2
za 9 feb   uit 13:20   OZC C2 Excelsior (D) C2 - OZC C2
za 9 feb   thuis 16:05   OZC E1 OZC E1 - Nieuwerkerk E1
za 9 feb   thuis 16:05   OZC E2 OZC E2 - Nieuwerkerk E7
za 9 feb   thuis 16:05   OZC F1 OZC F1 - IJsselvogels F2
za 9 feb   thuis 17:10   OZC D2 OZC D2 - ZKV (Zu) D1
za 9 feb   thuis 18:20   OZC A2 OZC A2 - PKC/SWKGroep A7
za 9 feb   uit 18:35   OZC 2 Valto 4 - OZC 2
za 9 feb   thuis 19:35   OZC 4 OZC 4 - Sporting Delta 4
za 9 feb   thuis 20:50   OZC 3 OZC 3 - PKC/SWKGroep 6
               
               
Dag Datum ... T/U Aanv. ... team Wedstrijd
za 16 feb   thuis 10:00   OZC E3 OZC E3 - KCC/SO natural E2
za 16 feb   thuis 10:00   OZC F1 OZC F1 - Fortuna/Delta Log F2
za 16 feb   thuis 11:00   OZC E1 OZC E1 - Vitesse (Ba) E1
za 16 feb   thuis 12:10   OZC D2 OZC D2 - DeetosSnel D4
za 16 feb   uit 13:00   OZC C1 DES (D) C1 - OZC C1
za 16 feb   thuis 13:15   OZC D1 OZC D1 - ODO D1
za 16 feb   uit 14:00   OZC B1 ACKC B1 - OZC B1
za 16 feb   uit 14:15   OZC C2 Avanti/Flexcom C5 - OZC C2
za 16 feb   thuis 14:30   OZC A2 OZC A2 - Albatros A3
za 16 feb   uit 16:10   OZC A1 Reeuwijk A1 - OZC A1
za 16 feb   uit 18:10   OZC 1 Madjoe 1 - OZC 1
               
               
Dag Datum ... T/U Aanv. ... team Wedstrijd
za 23 feb   uit 10:00   OZC D2 DSO (K) D3 - OZC D2
               
               
Dag Datum ... T/U Aanv. ... team Wedstrijd
za 2 mrt   uit 11:00   OZC F1 Nieuwerkerk F4 - OZC F1
za 2 mrt   uit 12:00   OZC E2 Nieuwerkerk E7 - OZC E2
               
               
Dag Datum ... T/U Aanv. ... team Wedstrijd
za 9 mrt   uit 9:00   OZC E2 Trekvogels E1 - OZC E2
za 9 mrt   uit 9:20   OZC E3 Gemini E2 - OZC E3
za 9 mrt   uit 10:00   OZC E1 ONDO (G) E1 - OZC E1
za 9 mrt   thuis 11:00   OZC C2 OZC C2 - Nexus C1
za 9 mrt   uit 11:15   OZC 4 Trekvogels 1 - OZC 4
za 9 mrt   uit 11:20   OZC 3 DeetosSnel 5 - OZC 3
za 9 mrt   thuis 12:05   OZC C1 OZC C1 - Albatros C2
za 9 mrt   uit 13:00   OZC D1 Avanti/Flexcom D2 - OZC D1
za 9 mrt   thuis 13:10   OZC B2 OZC B2 - 't Capproen B1
za 9 mrt   uit 14:00   OZC A2 Ventura Sport A2 - OZC A2
za 9 mrt   thuis 14:15   OZC A1 OZC A1 - NIO A1
za 9 mrt   thuis 15:30   OZC 2 OZC 2 - Avanti/Flexcom 4
za 9 mrt   thuis 16:45   OZC 1 OZC 1 - Nexus 1
               
               
Dag Datum ... T/U Aanv. ... team Wedstrijd
za 16 mrt   thuis 9:00   OZC E1 OZC E1 - KOAG E1
za 16 mrt   thuis 9:00   OZC E3 OZC E3 - KOAG E2
za 16 mrt   thuis 10:05   OZC D2 OZC D2 - Maassluis D2
za 16 mrt   uit 10:15   OZC C2 Refleks C2 - OZC C2
za 16 mrt   thuis 11:10   OZC D1 OZC D1 - Fortuna/Delta Log D3
za 16 mrt   uit 12:05   OZC C1 DeetosSnel C2 - OZC C1
za 16 mrt   uit 12:15   OZC 2 Excelsior (D) 5 - OZC 2
za 16 mrt   thuis 12:15   OZC B2 OZC B2 - DeetosSnel B3
za 16 mrt   thuis 13:20   OZC B1 OZC B1 - Maassluis B2
za 16 mrt   uit 14:15   OZC A1 Twist A1 - OZC A1
za 16 mrt   thuis 14:25   OZC A2 OZC A2 - GKV/Enomics A2
za 16 mrt   thuis 15:35   OZC 4 OZC 4 - Korbis 4
za 16 mrt   thuis 16:50   OZC 3 OZC 3 - Vriendenschaar (B) 3
za 16 mrt   uit 19:05   OZC 1 Twist 1 - OZC 1
               
               
Dag Datum ... T/U Aanv. ... team Wedstrijd
za 23 mrt   uit 9:00   OZC E2 Olympia (S) E2 - OZC E2
za 23 mrt   uit 9:00   OZC F1 Maassluis F2 - OZC F1
za 23 mrt   uit 10:00   OZC E3 Nieuwerkerk E6 - OZC E3
za 23 mrt   uit 11:00   OZC D2 KCR D3 - OZC D2
za 23 mrt   thuis 13:05   OZC B2 OZC B2 - Korbatjo B3
za 23 mrt   uit 13:40   OZC A2 SKV A1 - OZC A2
za 23 mrt   thuis 14:10   OZC C1 OZC C1 - RWA C1
za 23 mrt   thuis 15:15   OZC B1 OZC B1 - KCR B2
za 23 mrt   uit 15:30   OZC 3 KCR 5 - OZC 3
za 23 mrt   thuis 16:20   OZC A1 OZC A1 - KCR A2
za 23 mrt   uit 17:30   OZC 4 Triade 3 - OZC 4
za 23 mrt   thuis 17:35   OZC 2 OZC 2 - KZ Danaïden 2
za 23 mrt   thuis 18:50   OZC 1 OZC 1 - KZ Danaïden 1
               
               
Dag Datum ... T/U Aanv. ... team Wedstrijd
za 30 mrt   thuis 9:00   OZC E1 OZC E1 - RWA E1
za 30 mrt   thuis 9:00   OZC E2 OZC E2 - Vitesse (Ba) E4
za 30 mrt   thuis 9:00   OZC F1 OZC F1 - Excelsior (D) F3
za 30 mrt   thuis 10:10   OZC D1 OZC D1 - Dijkvogels D1
za 30 mrt   thuis 11:20   OZC 4 OZC 4 - Oranje Wit (D) 6
za 30 mrt   uit 12:00   OZC A1 Kinderdijk A2 - OZC A1
za 30 mrt   uit 12:00   OZC C1 Tjoba C1 - OZC C1
za 30 mrt   uit 12:15   OZC B1 Conventus B3 - OZC B1
za 30 mrt   thuis 12:35   OZC 3 OZC 3 - Kinderdijk 4
za 30 mrt   uit 13:00   OZC C2 Maassluis C3 - OZC C2
za 30 mrt   uit 14:00   OZC B2 RWA B2 - OZC B2
za 30 mrt   uit 15:20   OZC 1 Atlas 1 - OZC 1
za 30 mrt   uit 16:30   OZC 2 Atlas 2 - OZC 2

 

 



 
   
   
   

 


 

 
 
 

 

SPONSORS

 

vertrouwde hoofdsponsor OZC
• voor al uw verzekeringen •
klaverblad

 

Macron: leverancier van OZC
• macron vandergijp •
ozc kledingsponsor

 

ga via OZC •> naar  bol.com
Start je aankopen via OZC

 

Schilderwerken
grashoff

 

Zonwering enz.
John Roodzant

 

Electra & Elektronica
Nicolai Degens en Patrick Kulman Techniek

 

Autowassen
BOB Autowas

 

Personeelsdiensten
meerdere vestigingen
RAAAK Personeel

 

Fysiotherapie
blessure ? gratis spreekuur
Maatschap Fysiotherapie Carnisse

 

Fotografie
Linda Pomp
digifotografie linda

 

 

Kinderopvang
o.a Enk 192 (en 190)
bso KindeRdam