Programma OZC

 


Naar KNKV website: competitie-overzicht OZC-teams.  


Kmacron/vandergijpijk ook bij:


Bron: download van de knkv-website.


 

AFDRUKBARE BESTANDEN

Deze zijn momenteel niet beschikbaar

Downloaden en afdrukken van  wedstrijden:

KliK HieR   - pdf-bestand  PER TEAM

KliK HieR   - pdf-bestand OP DATUM

KliK HieR  - pdf-bestand THUIS WEDSTRIJDEN

 


 

PROGRAMMA


Datum 23-08-'18  

 

Datum Tijd   Wedstrijd Accommodatie Plaats
22-9-2018 9:00   Olympia (S) E2 - OZC E2 Sportpark De Brug Spijkenisse
22-9-2018 10:30   OZC E3 - Sperwers E1 Sportcomplex De Enk Rotterdam
22-9-2018 10:30   KCC/SO natural D1 - OZC D1 Sportpark Schenkel Capelle Aan Den Ijssel
22-9-2018 10:30   OZC D3 - WION D1 Sportcomplex De Enk Rotterdam
22-9-2018
11:00
  OZC C2 - Nexus C1 WORDT VERPLAATST
 
22-9-2018 11:00   ADO C1 - OZC C1 Sportcomplex Trekdam 'S-Gravendeel
22-9-2018 11:20   OZC A2 - 't Capproen A2 Sportcomplex De Enk Rotterdam
22-9-2018 11:30   OZC E1 - Vitesse (Ba) E1 Sportcomplex De Enk Rotterdam
22-9-2018 11:30   Korbis D2 - OZC D2 Sportpark Sniep Waddinxveen
22-9-2018 11:30   OZC F1 - Thor (R) F1 Sportcomplex De Enk Rotterdam
22-9-2018 12:05   OZC B2 - Olympia (S) B4 Sportcomplex De Enk Rotterdam
22-9-2018 12:55   OZC 4 - Gemini 3 Sportcomplex De Enk Rotterdam
22-9-2018 13:00   Seolto A1 - OZC A1 Sportpark Bonedijke Vlissingen
22-9-2018 14:00   Reeuwijk B1 - OZC B1 Sportpark De Groene Zoom Reeuwijk
22-9-2018 14:30   OZC 3 - KCR 6 Sportcomplex De Enk Rotterdam
22-9-2018 14:30   Maassluis 2 - OZC 2 Wipperspark Maassluis
22-9-2018 15:30   DES (D) 1 - OZC 1 Sportpark Biesland Delft
           
29-9-2018 9:05   Thor (R) F1 - OZC F1 Sportveld Ellemare Rotterdam
29-9-2018 9:30   Nexus C1 - OZC C2 Sportpark Thurlede Schiedam
29-9-2018 10:00   Sperwers E1 - OZC E3 Sportcomplex Carnissedreef Rotterdam
29-9-2018 10:00   Vitesse (Ba) E1 - OZC E1 Sportpark De Bongerd Barendrecht
29-9-2018 10:30   WION D1 - OZC D3 Sportcomplex Max Planckplaats Rotterdam
29-9-2018 10:45   Gemini 3 - OZC 4 Groenhovenpark Gouda
29-9-2018 10:45   't Capproen A2 - OZC A2 Sportterrein M.L.Kinglaan Hellevoetsluis
29-9-2018 11:00   OZC E2 - Olympia (S) E2 Sportcomplex De Enk Rotterdam
29-9-2018 11:00   OZC D1 - KCC/SO natural D1 Sportcomplex De Enk Rotterdam
29-9-2018 11:00   OZC D2 - Korbis D2 Sportcomplex De Enk Rotterdam
29-9-2018 11:15   Olympia (S) B4 - OZC B2 Sportpark De Brug Spijkenisse
29-9-2018 12:05   OZC C1 - ADO C1 Sportcomplex De Enk Rotterdam
29-9-2018 12:15   Nikantes A1 - OZC A1 Sportcomplex Botreep Hoogvliet Rotterdam
29-9-2018 13:10   OZC B1 - Reeuwijk B1 Sportcomplex De Enk Rotterdam
29-9-2018 13:45   WION 3 - OZC 2 Sportcomplex Max Planckplaats Rotterdam
29-9-2018 15:30   KOAG 1 - OZC 1 Groene Wetering Krimpen Aan Den Ijssel
29-9-2018 17:00   Korbis 3 - OZC 3 Sportpark Sniep Waddinxveen
           
6-10-2018 10:00   Korbatjo C2 - OZC C2 Sportveld H.Parkhurstweg Oud-Beijerland
6-10-2018 10:30   OZC E1 - Maassluis E1 Sportcomplex De Enk Rotterdam
6-10-2018 10:30   OZC F1 - Maassluis F1 Sportcomplex De Enk Rotterdam
6-10-2018 10:35   Twist D1 - OZC D1 Sportcomplex Claudius Civilislaan Vlaardingen
6-10-2018 10:45   OZC D2 - Vriendenschaar (B) D1 Sportcomplex De Enk Rotterdam
6-10-2018 11:00   Ten Donck D1 - OZC D3 Reyerpark Ten Donck Ridderkerk
6-10-2018 11:30   OZC E2 - Nexus E1 Sportcomplex De Enk Rotterdam
6-10-2018 11:30   Vriendenschaar (B) C1 - OZC C1 Sportcomplex Groene Zoom Bodegraven
6-10-2018 11:30   OZC A2 - WION A2 Sportcomplex De Enk Rotterdam
6-10-2018 11:30   OZC E3 - Vitesse (Ba) E5 Sportcomplex De Enk Rotterdam
6-10-2018 11:50   OZC B2 - Nieuwerkerk B3 Sportcomplex De Enk Rotterdam
6-10-2018 12:30   WION B1 - OZC B1 Sportcomplex Max Planckplaats Rotterdam
6-10-2018 13:00   OZC A1 - ONDO (M) A1 Sportcomplex De Enk Rotterdam
6-10-2018 13:10   OZC 3 - Kinderdijk 3 Sportcomplex De Enk Rotterdam
6-10-2018 13:45   WION 5 - OZC 4 Sportcomplex Max Planckplaats Rotterdam
6-10-2018 14:30   OZC 2 - Nieuwerkerk 4 Sportcomplex De Enk Rotterdam
6-10-2018 16:00   OZC 1 - Nexus 1 Sportcomplex De Enk Rotterdam
           
13-10-2018 9:00   KCR E6 - OZC E3 Reyerpark KCR Ridderkerk
13-10-2018 9:30   Nikantes F1 - OZC F1 Sportcomplex Botreep Hoogvliet Rotterdam
13-10-2018 9:45   OZC D1 - NIO D1 Sportcomplex De Enk Rotterdam
13-10-2018 10:00   Nieuwerkerk E1 - OZC E1 De Kleine Vink Veld Nieuwerkerk Ad Ijssel
13-10-2018 10:00   KCR D2 - OZC D2 Reyerpark KCR Ridderkerk
13-10-2018 10:15   KCR B3 - OZC B2 Reyerpark KCR Ridderkerk
13-10-2018 10:45   OZC C1 - Albatros C2 Sportcomplex De Enk Rotterdam
13-10-2018 11:00   OZC D3 - Good Luck D1 Sportcomplex De Enk Rotterdam
13-10-2018 11:00   RWA E3 - OZC E2 Sportcomplex Landweg Poortugaal
13-10-2018 11:40   Twist A2 - OZC A2 Sportcomplex Claudius Civilislaan Vlaardingen
13-10-2018 11:45   OZC B1 - Nieuwerkerk B2 Sportcomplex De Enk Rotterdam
13-10-2018 12:00   OZC C2 - 't Capproen C1 Sportcomplex De Enk Rotterdam
13-10-2018 13:00   OZC 4 - Thor (R) 2 Sportcomplex De Enk Rotterdam
13-10-2018 13:00   OZC A1 - Movado A1 Sportcomplex De Enk Rotterdam
13-10-2018 14:30   OZC 2 - Vriendenschaar (B) 2 Sportcomplex De Enk Rotterdam
13-10-2018 16:00   OZC 1 - Vriendenschaar (B) 1 Sportcomplex De Enk Rotterdam
13-10-2018 17:00   Triade 2 - OZC 3 Sportveld Waterlinie Nieuwpoort
           
20-10-2018 12:55   TOGO A1 - OZC A1 Sportpark Het Schenge Goes
20-10-2018 13:00   OZC 3 - DeetosSnel 5 Sportcomplex De Enk Rotterdam
20-10-2018 14:00   Korbis 2 - OZC 2 Sportpark Sniep Waddinxveen
20-10-2018 15:30   Twist 1 - OZC 1 Sportcomplex Claudius Civilislaan Vlaardingen
           
27-10-2018 12:30   Albatros 5 - OZC 3 Sportpark Develstein Zwijndrecht
27-10-2018 13:00   OZC A1 - NIO A1 Sportcomplex De Enk Rotterdam
27-10-2018 14:30   OZC 2 - IJsselvogels 2 Sportcomplex De Enk Rotterdam
27-10-2018 16:00   OZC 1 - Erasmus 1 Sportcomplex De Enk Rotterdam

 

 

 

 
 

 

SPONSORS

 

vertrouwde hoofdsponsor OZC
• voor al uw verzekeringen •
klaverblad

 

Macron: leverancier van OZC
• macron vandergijp •
ozc kledingsponsor

 

ga via OZC •> naar  bol.com
Start je aankopen via OZC

 

Schilderwerken
grashoff

 

Schilderwerken
groot

 

Zonwering enz.
John Roodzant

 

Electra & Elektronica
Nicolai Degens en Patrick Kulman Techniek

 

Autowassen
BOB Autowas

 

Personeelsdiensten
meerdere vestigingen
RAAAK Personeel

 

Fysiotherapie
blessure ? gratis spreekuur
Maatschap Fysiotherapie Carnisse

 

Fotografie
Linda Pomp
digifotografie linda

 

 

Kinderopvang
o.a Enk 192 (en 190)
bso KindeRdam