Programma OZC

  

Kijk ook naar  ...   

 

 

   
Bron: download van de knkv-website. macron/vandergijp
AFDRUKBARE BESTANDEN
Downloaden
en afdrukken
van 
wedstrijden:

•  TEAM

KliK HieR   - pdf-bestand  Datum 12-2-'18  17:35 u
Zie (ook) onderstaande
wedstrijden; gewijzigd =

•  DATUM 

KliK HieR   - pdf-bestand 

•  THUIS 

KliK HieR   - pdf-bestand 

 

   
Het weer in Rotterdam
COMPETITIE-WEDSTRIJDEN

SEIZOEN 2017 - 2018   zaal competitie

Qry K-43 site   (db wimm)
Naar KNKV website: competitie-overzicht OZC-teams.

 

 
   
... Het vierde staat niet in onderstaand overzicht
(teruggetrokken)(27-10'17).

 
 

...

dinsdag 20 februari

20:15   thuis
OZC 3   OZC 3 - Thor 2 De Enk
               
woensdag 21 februari

19:00  
uit

OZC B1   DSO B1 - OZC B1 De Niervaert
               
               
zaterdag 24 februari

10:00   thuis   OZC D2   OZC D2 - HKC (Ha) D3 De Enk
10:00   thuis   OZC E1   OZC E1 - KCR E1 De Enk
09:00
  uit
OZC E2   Olympia (S) E3 - OZC E2
Olympia
11:05   thuis   OZC D1   OZC D1 - PKC/SWKGroep D4 De Enk
12:10   thuis   OZC C1   OZC C1 - Vitesse (Ba) C2 De Enk
13:15   thuis   OZC B1   OZC B1 - Or. Zwart/Hoekse B1 De Enk
               
               
zaterdag 3 maart

11:00   uit   OZC B2   ONDO (G) B5 - OZC B2 De Hoekstee
11:00   uit   OZC D2   SKV D1 - OZC D2 Sportzaal De Bolderik
17:00   uit   OZC A2   Olympia (S) A2 - OZC A2 Olympia
               
               
zaterdag 10 maart

09:00   thuis   OZC E1   OZpC E1 - Vitesse (Ba) E1 De Enk
09:00   thuis   OZC F1   OZC F1 - Fortuna/Delta Log. F3 De Enk
10:00   thuis   OZC D2   OZC D2 - SKV D1 De Enk
10:00   thuis   OZC E2   OZC E2 - Sperwers E3 De Enk
10:00   thuis   OZC F2   OZC F2 - ONDO (G) F5 De Enk
11:05   thuis   OZC D1   OZC D1 - Nieuwerkerk D4 De Enk
12:10   thuis   OZC C1   OZC C1 - Fortuna/Delta Log. C3 De Enk
12:55   uit   OZC A1   KCR A2 - OZC A1 De Fakkel
13:15   thuis   OZC B2   OZC B2 - Oranje Wit (D) B5 De Enk
14:20   thuis   OZC B1   OZC B1 - DeetosSnel B2 De Enk
15:25   thuis   OZC 3   OZC 3 - Erasmus 2 De Enk
16:40   thuis   OZC 2   OZC 2 - Weidevogels 3 De Enk
17:55   thuis   OZC 1   OZC 1 - Erasmus 1 De Enk
19:10   thuis   OZC 5   OZC 5 - Avanti (P) 7 De Enk
               
               
zaterdag 17 maart

12:00   uit

OZC B1   Or. Zwart/Hoekse B1 - OZC B1 Dorpshart in Mijnsherenland (!)
15:00   thuis   OZC E1   OZC E1 - NIO E1 De Enk
15:00   thuis   OZC E2   OZC E2 - Dijkvogels E2 De Enk
19:00   uit   OZC B2   Albatros B4 - OZC B2 Develsteinhal 

 
 [ einde competitie ]

 

 (eof)

 
     

 

 
 

 

SPONSORS

 

vertrouwde hoofdsponsor OZC

klaverblad
• voor al uw verzekeringen •
 

 

Macron: leverancier van OZC

ozc kledingsponsor
• macron vandergijp •

 

 

Schilderwerken

grashoff

 

Schilderwerken

groot

 

Zonwering enz.

groot

 

 

Electra & Elektronica

Nicolai Degens en Patrick Kulman Techniek

 

Fysiotherapie

Maatschap Fysiotherapie Carnisse

 

Personeelsdiensten

RAAAK Personeel

 

Autowassen

BOB Autowas

 

Fotografie

digifotografie linda

 

Kinderopvang

bso KindeRdam

 

Club-ondersteuning

NAAR DE INFO-PAGINA

 

Via OZC •> naar  BOL

Start BOL-aankopen via OZC