Aanzegg. JEUGD

 

Naar senioren-aanzeggingen. 
 

Let op
  • Let goed op ! Misschien sta je (ook) bij een ander ploegje opgesteld.
Kaart
  • Je duplicaatkaart heb je altijd bij je ! Die is nodig bij spelen in een ander team.
Ziek
  • Ziek, verhinderd, enz.: zeg op tijd af, uiterlijk donderdagavond (liever eerder) !
Melden
  • Zeg persoonlijk af en spreek geen voicemail in !
    • A t/m C : bij de coaches.
    • D t/m F : bij Elza Burg tel. 06 - 1323 1720 of 010 - 480 1448.
    • En ook ..: bij je trainer. 
Waarom
  • Niet afzeggen kan betekenen dat een ploeg niet compleet is ! Denk niet "er staan genoeg spelers bij mijn team". Een ander kan ook al afgezegd hebben.
Ziek op wedstrijd dag
  • Als je op zaterdagochtend ziek bent, bel in ieder geval je trainer, zodat je ploegje niet voor niets staat te wachten. Bel daarna ook het wedstrijdsecretariaat, zodat mogelijk nog een invaller kan worden geregeld.
Speelveld
Andere info: programmakantinedienst, trainen-veld, trainen-zaal.
  
... Routes: Zoek op de KNKV-website de route/adres van de hal op. 
 

Klik hier en kijk naar de latere wedstrijd-aanzeggingen (niet altijd geplaatst). 


...

OZC B2

OZC B2 -KCR B3

scheidsr.:    
Locatie Enk 190, 3075 VC Rotterdam
zaterdag 20 sep '18   Dames   Heren
aanvang: 19:30 u   Shelby  Mud NKS07Z5   Hamaad  Hussain NLD10Q8
aanwezig:     Aislinn van Wieringen NKW64K5   Jeffrey  Brugman NLZ51W5
klasse: B-102   Xandra  Schipper NLF43J5      
wedstr.nr: 14692   Frouke  Versteegen NLF56D7      
Speelveld: 1bK40   Nikki  Antheunisse NLH00R4      
      Zoey  Verkerk NLP72X5      
      Isabella van Nijnatten NLT43R5   Kassandra  Rood NLV96K2
 
 
 
Alle teams een prettige wedstrijd gewenst.

 ...

 

  


Wedstrijden volgend op bovenstaande wedstrijden.

Naar boven.

...

OZC A1

Seolto A1 -OZC A1

scheidsr.:    
Locatie Sportpark Bonedijke, Olympiaweg 19, 4383 BB, Vlissingen; km: 120; reistijd: 1:10 (auto).
zaterdag 22 sep '18   Dames   Heren
aanvang: 13:00 u   Kyara van Tienoven NKG18J9   Davey van  Saarloos NLC97T9
vertrek: 10:50 u   Zenne  Talman NKJ17Q8   Justin  Burg NKH45N4
klasse: A2K   Winni van Hengel NKN82X1   Troy de Groot NKJ58S5
wedstr.nr: 14961   Laura  Kars NKS16H1   Jay de Groot NKQ71F0
Speelveld: 1K40   Winni van Hengel NKN82X1   Chris de Romph NKR90N4
               
               
 
OZC A2

OZC A2 -'t Capproen A2

scheidsr.: Michael v.d. Berg  
Locatie Enk 190, 3075 VC Rotterdam
zaterdag 22 sep '18   Dames   Heren
aanvang: 11:20 u   Lisa  Rieck NJH40J4   Ciaran van Wieringen NKN00W8
aanwezig: 10:20 u   Sheriesa  Harinandansingh NLH52L3   Mathies  Happel NKQ04H8
klasse: A-054   Alice in 't Hout NLT43S2   Lucino  Vlietstra NKQ40D8
wedstr.nr: 13819   Rachel  Mudde NMB19C2   Rutger  Modders NLG22B7
Speelveld: 1aK60         Chris  Pomp NLR27Z1
            Luuk  Jumelet NLR34C6
               
 
OZC B1

Reeuwijk B1 -OZC B1

scheidsr.:    
Locatie Sportpark De Groene Zoom, Buitenomweg 7, 2811 BM Reeuwijk; km: 31; reistijd: 0:30 (auto).
zaterdag 22 sep '18   Dames   Heren
aanvang: 14:00 u   Isabel  Burg NKV73Z1   Erik  Kars NLD40Z6
vertrek: 12:45 u   Isabella van der Biezen NKY25X1   Dylan  Schipper NLF43K2
klasse: B-004   Eva  Cobussen NKZ51V1   Frank van Gruijthuijsen NLF87C8
wedstr.nr: 14881   Tynke van Tuijl NLP84B2   Thom de Haan NLK09P0
Speelveld: 2aK40   Emma  Groeneweg NLV55Z4      
               
               
 
OZC B2

OZC B2 -Olympia (S) B4

scheidsr.: Dwight v. Keeren  
Locatie Enk 190, 3075 VC Rotterdam
zaterdag 22 sep '18   Dames   Heren
aanvang: 12:05 u   Shelby  Mud NKS07Z5   Hamaad  Hussain NLD10Q8
aanwezig: 11:20 u   Aislinn van Wieringen NKW64K5   Jeffrey  Brugman NLZ51W5
klasse: B-102   Xandra  Schipper NLF43J5      
wedstr.nr: 14998   Frouke  Versteegen NLF56D7      
Speelveld: 2bK40   Nikki  Antheunisse NLH00R4      
      Zoey  Verkerk NLP72X5      
      Isabella van Nijnatten NLT43R5   Kassandra  Rood NLV96K2
 
OZC C1

ADO C1 -OZC C1

scheidsr.:    
Locatie Sportcompl. Trekdam, Schenkeltje 1, 3295 KK 'S-Gravendeel; km: 21; reistijd: 0:25 (auto).
zaterdag 22 sep '18   Dames   Heren
aanvang: 11:00 u   Elena van der Leer NLC62Z1   Stevie  Post NKZ65G3
vertrek: 9:50 u   Luthshainy de Windt NLD50S2   Jamie  Kruit NLG12V2
klasse: C2H   Yaëlle  Proper NLH00V2   Rinse  Nieboer NLJ63X7
wedstr.nr: 16360   Talitha  Knockaert NLL63D9   Felix van Duifhuizen NLK90T6
Speelveld: 1K40   Ginny-Liv  Boender NLG58L0   Mik  Tamminga NKZ65C5
               
               
 
OZC C2

OZC C2 -Nexus C1

scheidsr.: Mitchel v. Grevenbroek Wedstrijd wordt verplaatst
Locatie Enk 190, 3075 VC Rotterdam
zaterdag 22 sep '18   Dames   Heren
aanvang: 11:00 u   Kimmy  Wolbrink NKX66X3   Rowan van Brummen NLM07F6
aanwezig: 10:15 u   Nikkie  Burghout NLD33W9   Issa  Malik NLP57C3
klasse: C-052   Ceyda  Kan NLV45B1   Curtis  Smitter NLV16L9
wedstr.nr: 16208   Kyllian  Vrijenhoek NLX91H8   Vinchenzo  Rivera NLY01X6
Speelveld: 2bK40            
               
               
 
OZC D1

KCC/SO natural D1 -OZC D1

scheidsr.:    
Locatie Sportpark Schenkel, Capelseweg 37, 2907 XA Capelle ad IJssel; km: 15; reistijd: 0:25 (auto).
zaterdag 22 sep '18   Dames   Heren
aanvang: 10:30 u   Helin  Atalay NLP90T1   Max  Wolbrink NKX66Y0
vertrek: 9:35 u   Hazal  Atalay NLP90V5   Valerio  Welz NLH73P4
klasse: D-028   Berfin  Antar NLQ04B3   Samuel  Pomp NLQ87P0
wedstr.nr: 17696   Bilge  Kartal NLT43T9   Ches  Richardson NLV34H5
Speelveld: 3aK40   Indy  Baboeram NLX91G1      
               
               
 
OZC D2

Korbis D2 -OZC D2

scheidsr.:    
Locatie Sportpark Sniep, Sniepweg 13 a, 2742 AR Waddinxveen; km: 30; reistijd: 0:30 (auto).
zaterdag 22 sep '18   Dames   Heren
aanvang: 11:30 u   Sanne van Rosengarten NLG24H5   Berat  Kurt NLW44B9
vertrek: 10:30 u   Evi  Wijers NLK43F2   Milan van den Bosch NLZ03Q4
klasse: D-035   Mayra  Morais NLN59M7   Sinan  Aksoy NLZ09H9
wedstr.nr: 17835   Merel  Cumart NLQ27B2      
Speelveld: 2G   Eyah  Abdellatif NLS08X1   Daphne  Brugman NLY01R4
      Melike  Saray NLW79R1   Khianna van der Horst NLY01Y3
            Bernice  Obeng NLY23P6
 
OZC E1

OZC E1 -Vitesse (Ba) E1

scheidsr.: Antonio v.d. Biezen  
Locatie Enk 190, 3075 VC Rotterdam
zaterdag 22 sep '18   Dames   Heren
aanvang: 11:30 u   Senna  Tamminga NLL96T5   Alain  Knockaert NLP56X7
aanwezig: 11:00 u   Britt  Potter NLQ70M3   Owen van der Biezen NLR71N4
klasse: E-006   Iman  Malik NLR58Z9      
wedstr.nr: 19921            
Speelveld: 3aK60            
               
               
 
OZC E2

Olympia (S) E2 -OZC E2

scheidsr.:    
Locatie Sportpark De Brug, Atletiekpad 5, 3202 LM Spijkenisse; km: 18; reistijd: 0:25 (auto).
zaterdag 22 sep '18   Dames   Heren
aanvang: 9:00 u   Jada  Latupeirissa NLP72V1      
vertrek: 8:05 u   Liesje  Verkerk NLP72W8      
klasse: E-107   Ninon Smitter NLV16M6      
wedstr.nr: 19958   Kaya  Baboeram NLX91F4      
Speelveld: 1bK40   Sevda Nur Çamliyurt NLY64Q6      
               
               
 
OZC E3

OZC E3 -Sperwers E1

scheidsr.: Erik Kars  
Locatie Enk 190, 3075 VC Rotterdam
zaterdag 22 sep '18   Dames   Heren
aanvang: 10:30 u   Isa  Wijers NLK43G9   Mike  Graniglia NLT43X7
aanwezig: 10:00 u   Kayleigh  Vrijenhoek NLT43W0   Amir  Petronella NLZ51X2
klasse: E-152   Myrthe  Loijen NLY01V2      
wedstr.nr: 19985            
Speelveld: 3aK60            
               
               
 
OZC F1

OZC F1 -Thor (R) F1

scheidsr.: Melissa Meerman  
Locatie Enk 190, 3075 VC Rotterdam
zaterdag 22 sep '18   Dames   Heren
aanvang: 11:30 u   Lente van den Hoek NLW45K5   Aiden  Cumart NLQ27C9
aanwezig: 11:00 u   Fenna  Koster NLY01T8   Thomas in 't Hout NLY01S1
klasse: F-020   Evora  Koolman NMC53T4      
wedstr.nr: 21861   Beray Kurt NLT59B6      
Speelveld: 3aK60            
               
               
 
 
Alle teams een prettige wedstrijd gewenst.

 

....................... 

Naar boven.

 
 

 

SPONSORS

 

vertrouwde hoofdsponsor OZC
• voor al uw verzekeringen •
klaverblad

 

Macron: leverancier van OZC
• macron vandergijp •
ozc kledingsponsor

 

ga via OZC •> naar  bol.com
Start je aankopen via OZC

 

Schilderwerken
grashoff

 

Schilderwerken
groot

 

Zonwering enz.
John Roodzant

 

Electra & Elektronica
Nicolai Degens en Patrick Kulman Techniek

 

Autowassen
BOB Autowas

 

Personeelsdiensten
meerdere vestigingen
RAAAK Personeel

 

Fysiotherapie
blessure ? gratis spreekuur
Maatschap Fysiotherapie Carnisse

 

Fotografie
Linda Pomp
digifotografie linda

 

 

Kinderopvang
o.a Enk 192 (en 190)
bso KindeRdam