Aanzegg. JEUGD

Naar senioren-aanzeggingen. 
 

Let op
  • Let goed op ! Misschien sta je (ook) bij een ander ploegje opgesteld.
Kaart
  • Je duplicaatkaart heb je altijd bij je ! Die is nodig bij spelen in een ander team.
Ziek
  • Ziek, verhinderd, enz.: zeg op tijd af, uiterlijk donderdagavond (liever eerder) !
Melden
  • Zeg persoonlijk af en spreek geen voicemail in !
    • A t/m C : bij Mariëlle M.   tel. 06 - 1523 4047 of  010 - 432 0471.
    • D t/m F : bij Elza Burg tel. 06 - 1323 1720 of 010 - 480 1448.
    • En ook ..: bij je trainer. 
Waarom
  • Niet afzeggen kan betekenen dat een ploeg niet compleet is ! Denk niet "er staan genoeg spelers bij mijn team". Een ander kan ook al afgezegd hebben.
Ziek op wedstrijd dag
  • Als je op zaterdagochtend ziek bent, bel in ieder geval je trainer, zodat je ploegje niet voor niets staat te wachten. Bel daarna ook het wedstrijdsecretariaat, zodat mogelijk nog een invaller kan worden geregeld.
Speelveld
Andere info: programmakantinedienst, scheidsrechters, trainen-veld, trainen-zaal.
  
... Routes: Zoek op de KNKV-website de route/adres van de hal op. 
 

Klik hier en kijk naar de latere wedstrijden aanzeggingen (niet altijd geplaatst). 


...

OZC A1

Korbatjo A1 - OZC A1

scheidsr.:    
Locatie Sportveld H.Parkhurstweg, Randweg 29, 3263 RA Oud Beijerland; km: 19; reistijd: 0:25 (auto).
zaterdag 21 apr '18   Dames   Heren
aanvang: 11:00 u   Kyara van Tienoven NKG18J9   Justin  Burg NKH45N4
vertrek: 9:35 u   Zenne  Talman NKJ17Q8   Paddy  Winkelhuijzen NKJ00H9
klasse: A-009   Nyssa  Saeri NKP35M0   Troy de Groot NKJ58S5
wedstr.nr: 47174   Laura  Kars NKS16H1   Chris de Romph NKR90N4
Speelveld: 2G   Winni van Hengel NKN82X1   Kevin Saeri NKM83J5
               
               
 
OZC A2

Reeuwijk A2 - OZC A2

scheidsr.:    
Locatie Sportpark De Groene Zoom, Buitenomweg 7, 2811 BM Reeuwijk; km: 31; reistijd: 0:30 (auto).
zaterdag 21 apr '18   Dames   Heren
aanvang: 11:30 u   Melissa  Meerman NKD45S5   Tom  Apotheker NKJ95R9
vertrek: 10:00 u   Sheriesa  H.nandansingh NLH52L3   Ciaran van Wieringen NKN00W8
klasse: A-064   Merel van Gruijthuijsen NLJ88B8   Mathies  Happel NKQ04H8
wedstr.nr: 49049   Buse  Kuru NLW23Z4   Rutger  Modders NLG22B7
Speelveld: 1K40         Chris  Pomp NLR27Z1
            Luuk  Jumelet NLR34C6
               
 
OZC B1

OZC B1 - Reeuwijk B1

scheidsr.: Vinny Potter  
Locatie Enk 190, 3075 VC Rotterdam
zaterdag 21 apr '18   Dames   Heren
aanvang: 11:15 u         Jay de Groot NKQ71F0
aanwezig: 10:30 u   Isabel  Burg NKV73Z1   Davey van Saarloos NLC97T9
klasse: B-011   Isabella van de Biezen NKY25X1   Erik  Kars NLD40Z6
wedstr.nr: 42265   Eva  Cobussen NKZ51V1   Frank van Gruijthuijsen NLF87C8
Speelveld: 1bK40   Emma  Groeneweg NLV55Z4   Thom de Haan NLK09P0
               
               
 
OZC B2

OZC B2 - Avanti/Flexcom B6

scheidsr.: Ben Tonnon  
Locatie Enk 190, 3075 VC Rotterdam
zaterdag 21 apr '18   Dames   Heren
aanvang: 12:05 u   Frouke  Versteegen NLF56D7   Dylan  Schipper NLF43K2
aanwezig: 11:20 u   Nikki  Antheunisse NLH00R4   Hamaad Hussain NLD10Q8
klasse: B-101   Zoey  Verkerk NLP72X5   Jeffrey  Brugman NLZ51W5
wedstr.nr: 44835   Tynke van Tuijl NLP84B2      
Speelveld: 2bK40   Alice in 't Hout NLT43S2   Aislinn van Wieringen NKW64K5
      Kassandra  Rood NLV96K2   Isabella van Nijnatten NLT43R5
               
 
OZC C1

OZC C1 - DES (D) C1

scheidsr.: J. Schuurman   
Locatie Enk 190, 3075 VC Rotterdam
zaterdag 21 apr '18   Dames   Heren
aanvang: 10:15 u   Luthshainy de Windt NLD50S2   Mik  Tamminga NKZ65C5
aanwezig: 9:30 u   Ginny-Liv  Boender NLG58L0   Mik  Tamminga NKZ65C5
klasse: C2-GD   Yaëlle  Proper NLH00V2   Stevie  Post NKZ65G3
wedstr.nr: 22931   Besma  Alhabase NLT43V3   Rinse  Nieboer NLJ63X7
Speelveld: 1bK40   Sara  Alhabase NLT65M6      
               
               
 
OZC D1

KCR D3 - OZC D1

scheidsr.:    
Locatie Sportpark Sportlaan, Sportlaan 6, 2982 SN Ridderkerk; km: 9; reistijd: 0:20 (auto).
zaterdag 21 apr '18   Dames   Heren
aanvang: 9:00 u   Yagmur  Bayrak NLP90S4   Vinchenzo  Rivera NLY01X6
vertrek: 7:55 u   Helin  Atalay NLP90T1   Samuel  Pomp NLQ87P0
klasse: D-079   Hazal  Atalay NLP90V5   Ches  Richardson NLV34H5
wedstr.nr: 43035   Berfin  Antar NLQ04B3   Valerio  Welz NLH73P4
Speelveld: 2K40   Indy  Baboeram NLX91G1      
      Bilge  Kartal NLT43T9      
               
 
OZC D2

OZC D2 - Thor (R) D1

scheidsr.: Ben Meerman  
Locatie Enk 190, 3075 VC Rotterdam
zaterdag 21 apr '18   Dames   Heren
aanvang: 11:00 u   Bernice Obeng NLY23P6   Tuna Yücel NLZ61B3
aanwezig: 10:30 u   Kyllian  Vrijenhoek NLX91H8      
klasse: D-130   Daphne  Brugman NLY01R4      
wedstr.nr: 43674   Tuana Yücel NLY51B7      
Speelveld: 2bK40   Khianna van der Horst NLY01Y3      
      Sanne van Rosengarten NLG24H5      
      Dewi van Oost NLZ03P7      
 
OZC E1

OZC E1 - RWA E2

scheidsr.: Boyd IJzelenberg  
Locatie Enk 190, 3075 VC Rotterdam
zaterdag 21 apr '18   Dames   Heren
aanvang: 12:05 u   Evi  Wijers NLK43F2   Owen van der Biezen NLR71N4
aanwezig: 11:35 u   Senna  Tamminga NLL96T5      
klasse: E-017   Merel  Cumart NLQ27B2      
wedstr.nr: 41184   Britt  Potter NLQ70M3      
Speelveld: 3aK60            
               
               
 
OZC E2

ZKV (Zu) E1 - OZC E2

scheidsr.:    
Locatie Sportcompl. Groot Nibbeland, Kerkweg 82, 3214 VE Zuidland; km: 30; reistijd: 0:30 (auto).
zaterdag 21 apr '18   Dames   Heren
aanvang: 10:30 u   Jada  Latupeirissa NLP72V1   Berat  Kurt NLW44B9
vertrek: 9:30 u   Liesje  Verkerk NLP72W8   Milan van den Bosch NLZ03Q4
klasse: E-154   Kaya  Baboeram NLV82P0   Sinan Aksoy  
wedstr.nr: 50069   Lisa  Kroon NLT43T9      
Speelveld: 1G            
               
               
 
OZC F1

OZC F1 - Olympia (S) F1

scheidsr.: Jordi Schipper  
Locatie Enk 190, 3075 VC Rotterdam
zaterdag 21 apr '18   Dames   Heren
aanvang: 11:00 u   Isa  Wijers NLK43G9   Mike  Graniglia NLT43X7
aanwezig: 10:30 u   Kayleigh  Vrijenhoek NLT43W0   Lyam  Bos NLY01Q7
klasse: F-054   Fenna  Koster NLY01T8      
wedstr.nr: 46036   Myrthe  Loijen NLY01V2      
Speelveld: 3aK60            
               
               
 
OZC F2

OZC F2 - Twist F2

scheidsr.: Eugène Biffé  
Locatie Enk 190, 3075 VC Rotterdam
zaterdag 21 apr '18   Dames   Heren
aanvang: 12:05 u   Lente van den Hoek NLW45K5   Aiden  Cumart NLQ27C9
aanwezig: 11:35 u   Sevda Nur Çamliyurt NLY64Q6   Thomas in 't Hout NLY01S1
klasse: F-110   Chelsey van Wieringen NLZ80Z8   Amir Petronella NLZ51X2
wedstr.nr: 48077            
Speelveld: 3aK60            
               
               
 
 
 
Alle teams een prettige wedstrijd gewenst.

 

  


Wedstrijden volgend op bovenstaande wedstrijden.

Naar boven.

.... 

 

 

....................... 

Naar boven.

 
 

 

SPONSORS

 

vertrouwde hoofdsponsor OZC

klaverblad
• voor al uw verzekeringen •
 

 

Macron: leverancier van OZC

ozc kledingsponsor
• macron vandergijp •

 

 

Schilderwerken

grashoff

 

Schilderwerken

groot

 

Zonwering enz.

 

 

Electra & Elektronica

Nicolai Degens en Patrick Kulman Techniek

 

Fysiotherapie

Maatschap Fysiotherapie Carnisse

 

Personeelsdiensten

RAAAK Personeel

 

Autowassen

BOB Autowas

 

Fotografie

digifotografie linda

 

Kinderopvang

bso KindeRdam

 

Club-ondersteuning

NAAR DE INFO-PAGINA

 

Via OZC •> naar  BOL

Start BOL-aankopen via OZC